Rejestry, ewidencje PDF Drukuj Email

Informacja o prowadzonych rejestrach, ewidencjach oraz sposobach i zasadach udostępniania danych w nich zawartych

Zespół Szkół Nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej prowadzi:

1. Księgę uczniów/wychowanków

A. Księgę uczniów klasyfikowanych w naszej szkole oraz klasyfikowanych
      na podstawie naszych ocen

1. Ewidencje i rejestry związane z zarządzaniem Zespołem Szkół Nr 33
      2. Rejestr druków ścisłego zarachowania
      3. Rejestr dokumentów finansowych Zespołu Szkół Nr 33
      4. Ewidencje związane ze sprawami kadrowymi i pracowniczymi
      5. Dziennik korespondencji
      6. Rejestr skarg i wniosków
      7. Rejestr archiwum
      8. Ewidencje zaświadczeń o osiągnięciach uczniów długoleżących podczas nauki
        w szpitalu

Dokumenty archiwalne są zlokalizowane w składnicy akt Zespołu Szkół Nr 33 w Bydgoszczy oraz udostępniane zgodnie z instrukcją składnicy akt na terenie placówki osobom upoważnionym, na ich wniosek. Dokumenty archiwalne zawierają akta wynikające ze stosunku pracy oraz działalności finansowo – księgowej i pedagogicznej szkoły. Dokumenty udostępniane są powołanym do tego organom kontrolującym w pomieszczeniach szkoły. Informacje publiczne zawarte w rejestrach, ewidencjach i archiwach udostępniane są w trybie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Prawo do informacji publicznej podlega ograniczeniu w zakresie i za zasadach określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych oraz o ochronie innych tajemnic ustawowo chronionych.

Prawo do informacji publicznej podlega ograniczeniu ze względu na prywatność osoby fizycznej lub tajemnicę przedsiębiorcy. Ograniczenie to nie dotyczy informacji o osobach pełniących funkcje publiczne, mających związek z pełnieniem tych funkcji, w tym o warunkach powierzenia i wykonywania funkcji, oraz w przypadku, gdy osoba fizyczna lub przedsiębiorca rezygnują z przysługującego im prawa.

Podpisał(a): Izabela Maciejewska Dokument z dnia: wtorek, 02 listopada 2010
      Edytował: Tomasz Kulik Edycja z dnia: poniedziałek, 11 lutego 2013

Items details

• Hits: 1722 clicks