Regulaminy, zarz?dzenia PDF Drukuj Email

klauzula informacyjna - pracownik
      w Zespole Szk? nr 33 Specjalnych dla Dzieci i M?odzie?y Przewlekle Chorej (pobierz)

klauzula informacyjna - ucze?

Zarz?dzenie Dyrektora Nr 21/2020
      w Zespole Szk? nr 33 Specjalnych dla Dzieci i M?odzie?y Przewlekle Chorej z dnia 03.09.2020 (pobierz)

Zarz?dzenie Dyrektora Nr 5/2020
      w Zespole Szk? nr 33 Specjalnych dla Dzieci i M?odzie?y Przewlekle Chorej z dnia 24.03.2020 (pobierz)

Zarz?dzenie Dyrektora Nr 14/2017
      w Zespole Szk? nr 33 Specjalnych dla Dzieci i M?odzie?y Przewlekle Chorej z dnia 25.09.2017
      w sprawie warunkw ponownego wykorzystywania informacji z sektora publicznego (pobierz)

Informacja dotycz?ca udost?pniania danych z Jawnego Rejestru
      w Zespole Szk? nr 33 Specjalnych dla Dzieci i M?odzie?y Przewlekle Chorej
      Jawny Rejestr sk?ada si? z czterech zbiorw danych i na wniosek osb zainteresowanych,
      jest do wgl?du w Zespole Szk? nr 33, przy ul. Sk?odowskiej-Curie 4 w Bydgoszczy.

Regulamin konkursu Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji

Regulamin Rady Pedagogicznej

Regulamin organizacyjny szko?y

Zasady przyjmowania, rozpatrywania i za?atwiania skarg i wnioskw