Regulaminy, zarządzenia PDF Drukuj Email

Polityka bezpieczeństwa informacji
      w Zespole Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej (pobierz)

klauzula informacyjna - pracownik

klauzula informacyjna - uczeń

Zarządzenie Dyrektora Nr 14/2017
      w Zespole Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej z dnia 25.09.2017
      w sprawie warunków ponownego wykorzystywania informacji z sektora publicznego (pobierz)

Informacja dotycząca udostępniania danych z Jawnego Rejestru
      w Zespole Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej
      Jawny Rejestr składa się z czterech zbiorów danych i na wniosek osób zainteresowanych,
      jest do wglądu w Zespole Szkół nr 33, przy ul. Skłodowskiej-Curie 4 w Bydgoszczy.

Regulamin konkursu Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji

Regulamin Rady Pedagogicznej

Regulamin organizacyjny szkoły

Zasady przyjmowania, rozpatrywania i załatwiania skarg i wniosków